سیستمهای همكاری در فروش شاید یكی از پرطرفدارترین انواع كسب و كارها باشند كه می توان آنها را در خانه و تنها با داشتن یك كامپیوتر و اتصال اینترنت ، انجام داد. در این سیستم ها، رابطه ای برنده - برنده وجود دارد که هر دو طرف به سود خوبی دست پیدا می کنند.

روش کسب درآمد

در سیستم بازاریابی «فروشگاه اینترنتی فابی کالا» شما در سود ما شریک خواهید بود، این روش هیچگونه پیچیدگی ای ندارد و همه چیز واضح و روشن است، شما پس از ثبت نام در فابی کالا وارد بخش حساب کاربری شده و با یک کلیک به عنوان بازاریاب ثبت می شوید و لینک منحصر به فرد خود را از «فابی کالا» خواهید داشت.

حالا کافیست لینک مختص خود را به هر طریق که دوست دارید (به صورت بنری در سایت خود، در کانال یا گروه های تلگرامی، شبکه های اجتماعی، اتاقهای گفتگو و هرجایی که می توانید) منتشر نمایید تا بازدیدکنندگانی را به فابی کالا هدایت نمایید، حال شخصی که از طریق لینک شما وارد سایت شده است، تا چند روز هر محصولی را از سایت خریداری نماید شما نیز از آن سهمی خواهید برد و درآمد کسب خواهید کرد!

به همین راحتی و بدون زحمت زیاد و داشتن دانش فنی خاص می توانید کسب درآمد نمایید، همچنین از طریق پنلی که در آختیارتان قرار داده خواهد شد، می توانید گزارش درآمد ها و کلیک های خود را داشته باشید و در هر زمان درخواست واریز درآمد به حساب بانکی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از 8 ساعت درآمد شما به حسابتان واریز گردد.

در این سیستم هر دو طرف از این مشارکت سودآور بهره می برند. سایت بزرگ Amazon اولین وبسایتی بود که سیستم مشارکت در فروش ، را در سال ۱۹۹۶ تاسیس کرد.

چندین نکته مهم در خرید بازدیدکنندگان از سایت فروشگاهی وجود دارد، که فابی کالا سعی کرده همه شرایط را داشته باشد، از جمله:

  • قیمت مناسب محصولات سایت: فابی کالا سعی کرده محصولات خود را به کمترین قیمت ممکن ارائه نماید. (قیمت ها را مقایسه نمایید)
  • اصالت کالا و گارانتی معتبر: تمام محولات ارائه شده در فابی کالا اصلی بوده و کالای قاچاق در سایت به فروش نمی رسد، گارانتی محصولات نیز همگی معتبر می باشند.
  • مجوز فعالیت قانونی: فروشگاه فابی کالا ثبت شده در وزارت صنعت، معدن، تجارت و دارای نماد اعتماد الکترونیک است و تمامی تراکنش های مالی از طریق درگاه های مستقیم بانکی صورت می گیرد.

برای شروع کافیست در سایت ثبت نام نمایید

همکاری در فروش فابی کالا کسب درآمد


بالا