بهترین قیمت ها در فابی کالا

فابی کالا همواره در تلاش است با حذف واسطه ها و ارتباط با تامین کنندگان اصلی محصولات و همچنین با کمترین سود ممکن محصولات خود را به فروش برساند تا قیمت نهایی که مشتریان پرداخت می نمایند پایین ترین قیمت ممکن آن کالا در بازار و سایر فروشگاه ها باشد. تا ضمن خریدی آسان و ایمن از قیمت های رقابتی فابی کالا نیز بهرهمند شوید.

تضمین اصالت کالا و گارانتی محصولات در فابی کالا

فابی کالا به مشتریان خود اطمینان می دهد تمام محصولات ارائه شده در سایت دارای بهترین کیفیت شرکت سازنده و اصلی خواهند بود و در این فروشگاه کالای بی کیفیت و غیر اصل به فروش نخواهد رسید. فابی کالا برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند.

گارانتی های ارائه شده در صفحه محصولات همگی توسط شرکت سازنده و نمایندگی های آن ها و شرکت های معتبر گارانتی انجام شده است و این اطمینان به مشتری داده می شود که کالایی اصل با گارانتی معتر را دریافت نموده و نگرانی بابت خرید خود نداشته باشد.

ارسال سریع سفارشات

  • فابی کالا برای محصولات مختلف خود چندید روش ارسال در نظر گرفته است تا مشتریان عزیز متناسب با نیاز خود و شرایط محصول شیوه ارسال سفارش را انتخاب نمایند. گاهی ممکن است در شرایطی خاص و محدود امکان ارسال کالا با شیوه انتخابی مشتری فراهم نباشد، اما نگران نباشید در چنین شرایطی نیز فابی کالا به نفع مشتری عمل خواهد کرد تا رضایت کامل شما عزیزان را جلب نماید و سریعترین روش ارسال با کمترین هزینه را با هماهنگی قبلی در نظر خواهد گرفت.
  • همچنین امکان ارسال رایگان سفارش های بیشتر از 99000 تومان از یک گروه محصولات به سراسر کشور فراهم شده است، بنابراین می توانید بجای پرداخت هزینه ارسال سفارش بیشتری ثبت نمایید تا مشمول شرایط ارسال رایگان شوید (در حال حاضر ارسال رایگان تنها مخصوص محصولاتی می باشد که در صفحه محصول بر روی تصویر آن لیبل ارسال رایگان درج شده باشد.)
  • لازم به ذکر است سفارش های ثبت شده به سرعت توسط تیم فابی کالا پردازش شده و ارسال می گردند و مشتریان نیز از طریق سامانه پیامکی ، ایمیل و یا پروفایل کاربری خود در سایت، مرحله به مرحله در جریان فرایند پردازش تا ارسال سفارش خود قرار خواهند گرفت.
  • هزینه ارسال محصولات لوازم خانگی (کالاهای غیر سنگین) با توجه به وزن محصول در فرایند ثبت سفارش مشخص می شود، هزینه پرداختی بابت ارسال این محصولات کمترین مقدار ممکن در نظر گرفته شده است (8000 الی 15000 تومان به سراسر کشور)
  • کالاهای لوازم خانگی سنگین مانند (لباسشویی ، اجاق گاز، یخچال فریزر، هود و ...) تنها از طریق شرکت های باربری و قطار ارسال خواهند شد، که هزینه ارسال پس از تحویل کالا بر اساس تعرفه های شرکت باربری و قطار دریافت می گردد. (هزینه ارسال برای این کالاها بین 30000 الی 60000 تومان خواهد بود)
  • هزینه ارسال با توجه به مسافت، وزن و حجم کالای سفارش داده شده متفاوت خواهد بود که در فرایند ثبت سفارش از هزینه ارسال مطلع خواهید شد. لازم به ذکر است ارسال از طریق تیپاکس و باربری به صورت پس کرایه انجام می گردد. همچنین ارسال از طریق بابری برای سفارش های با وزن بیشتر از 10 تا 300 کیلوگرم امکان پذیر است که هزینه های ارسال کمتری را در پی خواهد داشت.

ضمانت بازگشت وجه

فابی کالا همواره در تلاش است تا رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید تا خریدی خاطره انگیز و بدون نگرانی را تجربه نمایند، به این منظور امکان مرجوع نمودن کالای سفارش داده شده را در صورت داشتن هرگونه نقص فنی پس از 7 روز نیز محیا نموده است. لطفا برای اطلاع از شرایط مرجوعی کالا و بازگشت وجه (این صفحه) را مطالعه نمایید.


بالا